Техномаркет - PHILIPS 22" 223V5LSB2/10 LED MONITOR FHD

PHILIPS 22" 223V5LSB2/10 LED MONITOR FHD


Производител: PHILIPS ROMANIA
Шифра: 735939
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
4,699 ден.

-TFT-LCD МОНИТОР ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 21,5"/54,6 CM СООДНОС НА ЕКРАНОТ: 16: 9 ОПТИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1920 X 1080 @ 60 HZ ВРЕМЕ НА ОДГОВОР : 5 MS ОСВЕТЛЕНОСТ: 200 CD / M? SMART CONTRAST: 10,000,000: 1 КОНТРАСТ (ТИПИЧЕН): 600: 1

Слични производи