Техномаркет - GEMBIRD MUS 101 B OPT.MOUSE 1200DPI BLUE

GEMBIRD MUS 101 B OPT.MOUSE 1200DPI BLUE


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735963
Достапност:
Редовна Цена:
169 ден.

ЖИЧАНО ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР УСБ КОНЕКТОР РЕЗОЛУЦИЈА 1200 DPI ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.35М БОЈА СИНО-ЦРНА

Слични производи