Техномаркет - BENQ GL955A, 19" LED MONITOR 5MS WIDE B

BENQ GL955A, 19" LED MONITOR 5MS WIDE B


Производител: BENQ
Шифра: 735967
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,399 ден.

SMART цена:
4,099 ден.

-МОНИТОР ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН -18,5 " СООДНОС - 16: 9 РЕЗОЛУЦИЈА - 1366X768 PIXELS -PIXEL PITCH (MM) - 0.3 -ОСВЕТЛЕНОСТ (TYP.) - 200 CD / M2 КОНТРАСТ (TYP.) - 600: 1 ВРЕМЕ НА ОДГОВОР НА ПИКСЕЛ -5MS

Слични производи