Техномаркет - GEMBIRD EXT. RACK 2.5" USB3.0 SATA U3S-2

GEMBIRD EXT. RACK 2.5" USB3.0 SATA U3S-2

-21%

Производител: GEMBIRD
Шифра: 735969
Достапност: залиха
Редовна Цена:
629 ден.

SMART цена:
499 ден.

НАДВОРЕШНА КУТИЈА ЗА ДИСК ГОЛЕМИНА: 2,5 ИНЧИ USB ПРИКЛУЧОК: USB 3.0/USB 2.0

Слични производи