Техномаркет - GEMBIRD EXT. RACK 2.5" USB2.0 SATA U2S-5

GEMBIRD EXT. RACK 2.5" USB2.0 SATA U2S-5


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735970
Достапност: залиха
Редовна Цена:
359 ден.

НАДВОРЕШНА КУТИЈА ЗА ДИСК ГОЛЕМИНА: 2,5 ИНЧИ USB ПРИКЛУЧОК: USB 2.0

Слични производи