Техномаркет - SEAGATE/MAXTOR 500GB M3PORTA 2,5" USB3.0

SEAGATE/MAXTOR 500GB M3PORTA 2,5" USB3.0


Производител: SEAGATE
Шифра: 735979
Достапност:
Редовна Цена:
2,599 ден.

ГОЛЕМИНА НА ДИСК: 2,5 ИНЧИ КАПАЦИТЕТ: 500 GB ИНТЕРФЕЈС USB ПРИКЛУЧОК: USB 3.0 СТАПКА НА ПРЕНОС (МАКС.): МАКС. 5GBPS(USB 3.0);МАКС. 480MBPS(USB2.0) КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ: WINDOWS®, MACINTOSH®

Слични производи