Техномаркет - LG 19M38A-B 19" LED 1366X768 VGA BLACK

LG 19M38A-B 19" LED 1366X768 VGA BLACK

-16%

Производител: LG
Шифра: 736000
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

МОНИТОР ЗА КОМПЈУТЕР LED ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЗОЛУЦИЈА ДО 1366Х768 ОСВЕТЛУВАЊЕ 200CD/M2, КОНТРАСТ 600:1 ВЛЕЗЕН ПРИКЛУЧОК VGA(D-SUB)

Слични производи