Техномаркет - OMEGA PC GAMEPAD PHANTOM PRO USB

OMEGA PC GAMEPAD PHANTOM PRO USB


Производител: OMEGA
Шифра: 736015
Достапност: залиха
Редовна Цена:
329 ден.

КОНТРОЛЕР ЗА ИГРИ ГЕЈМПАД УСБ КОНЕКТОР ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.7М ДИГИТАЛНИ И АНАЛОГНИ КОНТРОЛИ ВИБРАЦИИ БОЈА ЦРНА

Слични производи