Техномаркет - DEEPCOOL WINDPAL FS NOTEBOOK STAND 17"

DEEPCOOL WINDPAL FS NOTEBOOK STAND 17"


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 736021
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ЛАПТОП ДИМЕНЗИЈА НА ЛАПТОП ДО 17" УСБ НАПОЈУВАЊЕ, 2 ПОРТИ УСБ РАЗДЕЛНИК 2 ВЕНТИЛАТОРИ 140ММ БОЈА ЦРНА

Слични производи