Техномаркет - SEAGATE/MAXTOR 1TB M3PORTA 2,5" USB3.0

SEAGATE/MAXTOR 1TB M3PORTA 2,5" USB3.0


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 736055
Достапност:
Редовна Цена:
2,899 ден.

ЕКСТЕРЕН ХАРД ДИСК КАПАЦИТЕТ:1TB ЗАШТИТА :SAFETYKEYTM USB КАБЕЛ ВОДИЧ ЗА БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА СОФТВЕР ПРЕИНСТАЛИРАН НА ДИСКОТ ПОДДРЖАНИ ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ: WINDOWS 10/8/7/VISTA, MAC OS X 10.4.8 OR LATER КОНЕКЦИЈА USB 3.0 (MAX): 5.0GB/S РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: 5° TO 40°C ОСЕТЛИВОСТ НА ТЕМПЕРАТУРА (NONOPERATING): –20° TO 65°C АВТОМАТСКИ БЕКАП PERSONAL BACKUP SOLUTION SECURE DRIVE FOR WORRY-FREE DATA SECURITY СОФТВЕР ЗА ЕНКРИПЦИЈА SECRETZONETM ТЕЖИНА (MAX): 151G ДИМЕНЗИИ: 82MM Ш X 112MM Д X 17.5MM В (MAX)

Слични производи