Техномаркет - NATEC RHINO EXT.RACK 2.5" USB2.0 (SATA)

NATEC RHINO EXT.RACK 2.5" USB2.0 (SATA)


Производител: NATEC
Шифра: 736062
Достапност: залиха
Редовна Цена:
459 ден.

КУТИЈА ЗА НАДВОРЕШЕН ХАРД ДИСК 2.5" ХАРД ДИСК, SATA НА УСБ 2.0/1.1 ИНТЕРФЕЈС УСБ А МАШКО НА МИНИ УСБ Б МАШКО КАБЕЛ ИЗВЕДБА: АЛУМИНИУМ+ПЛАСТИКА ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д) 78*12,5*132,5ММ

Слични производи