Техномаркет - NATEC OYSTER2 EXT.RACK 2.5" USB3.0 /SATA

NATEC OYSTER2 EXT.RACK 2.5" USB3.0 /SATA


Производител: NATEC
Шифра: 736064
Достапност: залиха
Редовна Цена:
599 ден.

КУТИЈА ЗА НАДВОРЕШЕН ХАРД ДИСК 2.5" ДИСК, ДЕБЕЛИНА НА ДИСК ДО 9.5ММ ПОДДРШКА ДО 3TB КАПАЦИТЕТ НА ДИСК КОМПАКТЕН ДИЗАЈН, БЕЗ ЗАВРТКИ ИЗВЕДБА: АЛУМИНИУМ+ПЛАСТИКА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 90ЦМ ДИМЕНЗИИ (Д/Ш/В) 126.5*80*14ММ

Слични производи