Техномаркет - VERBATIM HDD EXT.1,5TB 2.5" USB3.0 BLACK

VERBATIM HDD EXT.1,5TB 2.5" USB3.0 BLACK


Производител: VERBATIM
Шифра: 736098
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,699 ден.

НАДВОРЕШЕН ХАРД ДИСК КАПАЦИТЕТ 1.5 TB SATA НА УСБ 3.0/2.0 ИНТЕРФЕЈС ВКЛУЧЕН NERO BACKUP СОФТВЕР

Слични производи