Техномаркет - PANASONIC KX-TSC11

PANASONIC KX-TSC11


Производител: PANASONIC
Шифра: 736157
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

-ТЕЛЕФОН 50 БРОЕВИ МЕМОРИЈА НАВИГАТОР ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ТАСТАТУРАТА ПОВТОРНО ИЗБИРАЊЕ НА ПОСЛЕДНИТЕ 20 БРОЈА CALLER ID

Слични производи