Техномаркет - SEVERIN 3711/13/14 БЛЕНДЕР

SEVERIN 3711/13/14 БЛЕНДЕР


Производител: SEVERIN
Шифра: 736177
Достапност:
Редовна Цена:
2,999 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 450 ВАТИ КАПАЦИТЕТ 1,25МЛ. ДВЕ БРЗИНИ

Слични производи