Техномаркет - SEVERIN 3751 АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ

SEVERIN 3751 АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ


Производител: SEVERIN
Шифра: 736189
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

МОЌНОСТ: 1200 W ПОДГОТВУВАЊЕ НА ПУКАНКИ СО ТОПОЛ ВОЗДУХ ВРЕМЕ НА ПРИГОТВУВАЊЕ - ПРИБЛИЖНО 2,5 МИН ПРОЅИРЕН КАПАК СО ИНТЕГРИРАНА ЛАЖИЦА ЗА ПОЛНЕЊЕ ОN-OFF КОПЧЕ ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО ГУМЕНИ НОГАРКИ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 218MM X 282MM X 146MM

Слични производи