Техномаркет - BOSCH TFB-3302V ТОСТЕР

BOSCH TFB-3302V ТОСТЕР

-13%

Производител: BOSCH
Шифра: 736211
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,899 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 1800 W ГОРНА И ДОЛНА ГРЕЈНА ПЛОЧА ГОЛЕМА ПОВРШИНА НА ПЛОЧИТЕ 220X380СМ РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА НЕЛЕПЛИВ МАТЕРИЈАЛ НА ПЛОЧИТЕ

Слични производи