Техномаркет - PHILIPS HR-2744/40 ЦЕДАЛКА

PHILIPS HR-2744/40 ЦЕДАЛКА


Производител: PHILIPS
Шифра: 736218
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ МОЌНОСТ 25 W ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ НА БОКАЛОТ - 0,6 ЛИТРИ МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ- ПЛАСТИКА ПРОСТОР ЗА ВГРАДУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ РЕГУЛИРАЊЕ НА КОЛИЧИНАТА НА КАША РЕГУЛАЦИЈА НА ГУСТИНАТА НА СОКОТ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 0,70 М ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ НАПОН 220 - 240 V БОЈА БЕЛА СО СИНИ ДЕЛОВИ

Слични производи