Техномаркет - GORENJE RF-6275W ЛАДИЛНИК

GORENJE RF-6275W ЛАДИЛНИК

-7%

Производител: GORENJE
Шифра: 736223
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,690 ден.

SMART цена:
16,399 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ ЗА ОДРЖУВАЊЕ 190 Л КАПАЦИТЕТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 68 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 1 КОМПРЕСОР АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ ПОТРОШУВАЧКА 1.1КВТ/24Ч КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 3.5КГ/24Ч 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ГОЛЕМ САД ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК НИВО НА БУЧАВОСТ 41 ДБ ДИМEНЗИИ В/Ш/Д 144/60/60

Слични производи