Техномаркет - GORENJE TEG-5U БОЈЛЕР

GORENJE TEG-5U БОЈЛЕР

-6%

Производител: GORENJE
Шифра: 736328
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
4,690 ден.

НИСКОМОНТАЖЕН КУЈНСКИ БОЈЛЕР КАПАЦИТЕТ 5 Л МОЌНОСТ 2КW НАДВОРЕШЕН (РАБОТЕН) ТЕРМОСТАТ ПЛАСТИЧЕН КАЗАН МОНТАЖА НА ЅИД ДИМЕНЗИИ: Д/Ш/В 213 x 256 x 390 ММ

Слични производи