Техномаркет - WHIRLPOOL AKT-315 IX ПЛОТНА

WHIRLPOOL AKT-315 IX ПЛОТНА

-31%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 736336
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
6,991 ден.

-СТАКЛО КЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЗА ВГРАДУВАЊЕ 2 ЗОНИ НА ГОТВЕЊЕ САМОСТОЈНО УПРАВУВАЊЕ ИНДИКАЦИЈА ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ИНДИКАТОР ЗА ВКЛ. / ИЗКЛ . 6 НИВOA НА МОЌНОСТ

Слични производи