Техномаркет - GORENJE TG-50N БОЈЛЕР

GORENJE TG-50N БОЈЛЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 736343
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,699 ден.

-БОЈЛЕР КАПАЦИТЕТ 50 ЛИТРИ ЕМАЈЛИРАНА ВНАТРЕШНОСТ ДИСПЛЕЈ

Слични производи