Техномаркет - BRAUN MR-6550MCA ПАСАТОР

BRAUN MR-6550MCA ПАСАТОР


Производител: BRAUN
Шифра: 736349
Достапност:
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

-ПАСАТОР МОЌНОСТ 600 W 15 БРЗИНИ НА РАБОТА TURBO КОПЧЕ МЕТАЛЕН НОЖ ЗА КРШЕЊЕ МРАЗ МИНИ РЕЗАЧКА

Слични производи