Техномаркет - BOSCH MCP-3500 СОКОВНИК

BOSCH MCP-3500 СОКОВНИК


Производител: BOSCH
Шифра: 736351
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

-ЦЕДАЛКА МОЌНОСТ 25W КАПАЦИТЕТ 800ML

Слични производи