Техномаркет - HAMA 56207 STEREO HEADPHONES HK-207

HAMA 56207 STEREO HEADPHONES HK-207


Производител: HAMA
Шифра: 736360
Достапност:
Редовна Цена:
169 ден.

-СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 - 20,000 HZ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.2 М. 3.5 ММ. ПРИКЛУЧОК

Слични производи