Техномаркет - GEMBIRD MP-PICTURE-400 MOUSE PAD

GEMBIRD MP-PICTURE-400 MOUSE PAD


Производител: GEMBIRD
Шифра: 736382
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39 ден.

ПОДЛОГА ЗА ГЛУВЧЕ ЗА КОМПЈУТЕР PVC ГОРЕН СЛОЈ EVA ДОЛЕН СЛОЈ , ДИМЕНЗИИ 230MM X 180MM, 3MM ДЕБЕЛИНА

Слични производи