Техномаркет - GORENJE MRP-275EA МИКСЕР

GORENJE MRP-275EA МИКСЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 736391
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,049 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

-МИКСЕР МАX.МОКНОСТ 275 W БРОЈ НА БРЗИНИ 4 ТУРБО КОПЦЕ АЦ МОТОР

Слични производи