Техномаркет - PHILIPS SPC610NC WEBCAM

PHILIPS SPC610NC WEBCAM

-28%

Производител: PHILIPS
Шифра: 736412
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
799 ден.

ВЕБ КАМЕРА ЗА ПРЕНОСЕН КОМПЈУТЕР ТИП НА СЕНЗОР: CMOS РЕЗОЛУЦИЈА: VGA (640X480) МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: SVGA(800X600) 30 КАДРИ ВО СЕКУНДА ВГРАДЕНИ СВЕТИЛКИ USB ИНТЕРФЕЈС

Слични производи