Техномаркет - HAMA HK-207 56207

HAMA HK-207 56207


Производител: HAMA
Шифра: 736430
Достапност:
Редовна Цена:
139 ден.

-СЛУШАЛКИ ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 - 20,000 HZ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.1 М

Слични производи