Техномаркет - GORENJE R-6295W ЛАДИЛНИК

GORENJE R-6295W ЛАДИЛНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 736435
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,290 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ЛАДИЛНИК БЕЗ ВНАТРЕШНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ 285Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 1 КОМПРЕСОР 5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ГОЛЕМ САД ЗА ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШЈЕ 1 МРЕЖНА ПОЛИЦА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 143,5/60/62,5 НИВО НА БУЧНОСТ 41 ДБ ДИМЕНЗИИ (В x Ш x Д): 143,5 x 60x 62,5 СМ (145cm)

Слични производи