Техномаркет - AMICA PCG 2.2 ZPZTR / VG6021 ПЛОТНА

AMICA PCG 2.2 ZPZTR / VG6021 ПЛОТНА

-29%

Производител: AMICA
Шифра: 736445
Достапност:
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
9,991 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИКА 2 ПЛИНСКИ РИНГЛИ 2 КЕРАМИЧКИ РИНГЛИ АВТОМАТСКА ЗАПАЛКА

Слични производи