Техномаркет - DAEWOO KOR-6L15

DAEWOO KOR-6L15


Производител: DAEWOO
Шифра: 736464
Достапност:
Редовна Цена:
3,299 ден.

-МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 ЛИТРИ МОЌНОСТ 700 W ОДМРЗНУВАЊЕ 35 МИНУТЕН ТАЈМЕР -МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ

Слични производи