Техномаркет - PANASONIC DMP-BD10AEG-K

PANASONIC DMP-BD10AEG-K


Производител: PANASONIC
Шифра: 736515
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

-BLU RAY ДИСК ПЛЕЕР -HD ПОДГОТВЕНОСТ -HDMI I ВЛЕЗ/ИЗЛЕЗ -S-VIDEO -SCART

Слични производи