Техномаркет - SONOROUS CR-9120-C-SLV

SONOROUS CR-9120-C-SLV


Производител: SONOROUS
Шифра: 736561
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

-МАКСИМАЛ НА ГОЛЕМИНА НА LCD 42" МАКСИМАЛНА ТЕЖНА НА ТЕРЕТ 60 KG 8MM ГОРНО СТАКЛО 2-РA ПОЛИЦА 6MM СТАКЛО СО ГЛАТКИ ИВИЦИ

Слични производи