Техномаркет - GORENJE DU-6115E АСПИРАТОР

GORENJE DU-6115E АСПИРАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 736590
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,390 ден.

SMART цена:
2,898 ден.

АСПИРАТОР БОЈА INOX АКТИВЕН ФИЛТЕР 3 НИВОА НА ВЕНТИЛАЦИЈА ОСВЕТЛУВАЊЕ 40W КАПАЦИТЕТ 180М/Ч

Слични производи