Техномаркет - GORENJE DU-6115W АСПИРАТОР

GORENJE DU-6115W АСПИРАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 736591
Достапност:
Редовна Цена:
3,190 ден.

SMART цена:
2,798 ден.

АСПИРАТОР 1 МОТОР МОЌНОСТ 80W КАПАЦИТЕТ 173 M3/Ч ДИМЕНЗИИ Ш/Д 59,8/47

Слични производи