Техномаркет - TEFAL 2743712 ШПАТУЛА СО ОТВОРИ

TEFAL 2743712 ШПАТУЛА СО ОТВОРИ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 736614
Достапност: залиха
Редовна Цена:
169 ден.

SMART цена:
144 ден.

ШПАТУЛА МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ ПОГОДЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

Слични производи