Техномаркет - PHILIPS FC-9170/01 ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC-9170/01 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: PHILIPS
Шифра: 736626
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

-МОЌНОСТ 2200 W УСИСНА МОЌ 500 W ХЕПА ФИЛТЕР МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ

Слични производи