Техномаркет - BRATSTVO 72600 СЕТ ТЕНЏЕРИЊА

BRATSTVO 72600 СЕТ ТЕНЏЕРИЊА


Производител: BRATSTVO
Шифра: 736633
Достапност:
Редовна Цена:
6,499 ден.

SMART цена:
5,899 ден.

СЕТ ОД 4 ТЕНЏЕРИЊА ИНОКС САД ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 18/10 ПО НАЈВИСОКИ СВЕТСКИ СТАНДАРДИ ДЕБЕЛИНА НА ИНОКС ЛИМ ОД 0.8 ДО 1.5 мм. , ЗАВИСНО ОД ГОЛЕМИНАТА НА САДОТ ДНО ИЗРАБОТЕНО ОД ЛЕСНИ МАТЕРИЈАЛИ КОИ СЕ НАЈДОБРИ ПРОВОДНИЦИ НА ТОПЛИНА

Слични производи