Техномаркет - [OUTLET] ELECTROLUX EAT-4040 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

[OUTLET] ELECTROLUX EAT-4040 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 736640
Достапност:
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

-ТОСТЕР ЗА ПЕЧЕЊЕ НА ЛЕБ МОЌНОСТ 950 W ШИРОКИ ЗОНИ ЗА ПЕЧЕЊЕ НА ДВЕ ЛЕПЧИЊА 6 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ ОВОЗМОЖЕНА МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА НА СТЕПЕНОТ НА ПЕЧЕЊЕ И ВАРИЈАЦИИ НА ТОСТ УРЕД ОПРЕМЕН СО СПЕЦИЈАЛНИ НЕ'РЃОСУВАЧКИ И НЕЛЕПЛИВИ РЕШЕТКИ ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ И ПОДГРЕВАЊЕ ПРАКТИЧНА ФИОКА ЗА ТРОШКИ СМЕСТЕНА НА ДНОТО НА АПАРАТОТ АВТОМАТСКО ЦЕНТРИРАЊЕ НА ЛЕПЧИЊАТА ПРЕНОСЛИВ ГРЕЈАЧ НОСАЧ ЗА КАБЕЛОТ, ОВОЗМОЖЕНА БЕЗБЕДНОСТ ПРИ УПОТРЕБА И ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ ТЕРМИЧКИ ИЗОЛИРАНО ТЕЛО МОДЕРЕН ДИЗАЈН, ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ, ОТПОРНИ НА ГРЕБЕЊЕ И ФЛЕКИ БОЈА-СИВА

Слични производи