Техномаркет - KRUPS EA8010PE КАФЕМАТ

KRUPS EA8010PE КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 736653
Достапност:
Редовна Цена:
25,999 ден.

-КАФЕМАТ 15 BARA РЕГУЛИРАЊЕ НА ЈАЧИНА НА КАФЕТО РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ РАБОТИ СО КАФЕ ВО ЗРНА

Слични производи