Техномаркет - KRUPS XS-3000 ТАБЛЕТИ ЗА ЧИСТЕЊЕ КАФЕМАТ

KRUPS XS-3000 ТАБЛЕТИ ЗА ЧИСТЕЊЕ КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 736724
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

КРУПС ТАБЛЕТИТЕ ЗА ЧИСТЕЊЕ ГО ПРОДОЛЖУВААТ ЖИВОТОТ НА МАШИНАТА ЗА УПОТРЕБА ВО ЦЕЛОСНО АВТОМАТСКИ МАШИНИ KRUPS, ВКЛУЧУВАЈЌИ: EA82 И EA9000 ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ЈА ЧИСТИТЕ МАШИНАТА НА СЕКОИ 360 ПОДГОТОВКИ ЗА ЕСПРЕСО / КАФЕ. МАШИНАТА ПЕРИОДИЧНО ЌЕ ВЕ ПРЕДУПРЕДИ КОГА ЌЕ ГО НАПРАВИТЕ ОВА. 10 ТАБЛЕТИ ПО ПАКЕТ

Слични производи