Техномаркет - PANASONIC KX-TS560FXB

PANASONIC KX-TS560FXB


Производител: PANASONIC
Шифра: 736776
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

-ЖИЧЕН ТЕЛЕФОНСКИ АПАРАТ СО ДИСПЛЕЈ ИДЕНТИФИКАТОР НА ПОВИК МЕМОРИЈА НА ИМЕНИК: 50 БРОЕВИ

Слични производи