Техномаркет - BOSCH MUM-4405 МИКСЕР

BOSCH MUM-4405 МИКСЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 736819
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

-МИКСЕР МОЌНОСТ 500W 4 БРЗИНИ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

Слични производи