Техномаркет - SONOROUS SUREFIX 410 (26"-50")

SONOROUS SUREFIX 410 (26"-50")


Производител: SONOROUS
Шифра: 736841
Достапност:
Цена:
399 ден.

ЗИДЕН ДРЖАЧ ЗА ЛЕД ТВ ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 26"-50" МАКС. ТЕЖИНА : 50 КГ МАКС. РАСТОЈАНИЕ НА НАВРТКИТЕ (Х/В): 40 X 500ММ РАСТОЈАНИЕ ОД ПОДЛОГАТА ДО ЕКРАНОТ: 18 ММ НАВАЛУВАЊЕ : НЕ РОТАЦИЈА : НЕ ВРТЕЊЕ : НЕ

Слични производи