Техномаркет - NEO COOLING PAD NA-69

NEO COOLING PAD NA-69


Производител: NEO
Шифра: 736884
Достапност: залиха
Редовна Цена:
249 ден.

ЛАДИЛНИК СО 2 ВЕНТИЛАТОРИ ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ЛАПТОПИ USB ПРИКЛУЧОК ИЗРАБОТЕН ОД ПЛАСТИКА

Слични производи