Техномаркет - NEO HB-100 ПАСАТОР

NEO HB-100 ПАСАТОР


Производител: NEO
Шифра: 736902
Достапност: залиха
Цена:
599 ден.

SMART цена:
299 ден.

-ПАСАТОР МОЌНОСТ 170W 2 БРЗИНИ НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи