Техномаркет - WHIRLPOOL AKT-809 NE / AKT-8090 NE ПЛОТНА

WHIRLPOOL AKT-809 NE / AKT-8090 NE ПЛОТНА

-25%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 736949
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
9,756 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА 4 ЗОНИ НА ГОТВЕЊЕ КОНТРОЛНИ КОМАНДИ НА ДОПИР ИНДИКАТОР НА ПРЕОСТАНАТА ТОПЛИНА БЕЗ РАБОВИ

Слични производи