Техномаркет - REMINGTON NE-3150 ТРИМЕР

REMINGTON NE-3150 ТРИМЕР


Производител: REMINGTON
Шифра: 736962
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

-ТРИМЕР КЕРАМИЧКИ НОЖЕВИ 2 НОЖЕВИ ВРТЛИВ И ВЕРТИКАЛЕН УПОТРЕБА НА СУВО И ВОДА -БАТЕРИЈА 1БР.АА

Слични производи