Техномаркет - NEO COOLING PAD NA-709

NEO COOLING PAD NA-709


Производител: NEO
Шифра: 736989
Достапност:
Редовна Цена:
229 ден.

ЛАДИЛНИК СО 3 ВЕНТИЛАТОРИ ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ЛАПТОПИ USB ПРИКЛУЧОК ИЗРАБОТЕН ОД МЕТАЛ

Слични производи